آنتی ماسون

رسوا کننده صهیونیسم

پشت پرده آمریکن ایدل

آمریکن آیدل (American Idol) برنامه ای تلویزیونیست که توسط شبکه ی فاکس از سال 2002 تا کنون در 9 فصل پخش شده است. در هر فصل تعدادی داور انتخاب شده و به شهرهای مختلف میروند تا استعدادهای خوانندگی را از میان مردم و گرفتن تست از آنها انتخاب کنند. سپس در مسابقه ای بین نفرات برگزیده بهترین را انتخاب می کنند. همانطور که از اسم این برنامه مشخص است سازندگان آن درصدد شناساندن یک بت جدید خوانندگی (سوپر استار) به مردم آمریکا و در اصل جهان هستند. فرد برگزیده در هر فصل را مردم از طریق تلفن و sms انتخاب می کنند (در واقع هر هفته کسی که کمترین امتیاز را آورده حذف می شود تا در آخر یک نفر باقی بماند).

اما سوال اساسی این است که آیا واقعا مردم این بت را انتخاب می کنند؟!!
برای پی بردن به این موضوع نظر شما را به یکی از محبوب ترین و معروف ترین خواننده های کل دوره های این مسابقه جلب میکنم.
آدام میشل لمبرت (Adam Mitchel Lambert) نفر دوم فصل هشتم آمریکن آیدل. او اکنون در واقع خواننده, ترانه سرا و بازیگر است.


به خالکوبی روی دست او توجه کنید! آیا چیزی متوجه شدید؟!
آدام لمبرت و نماد چشم Ra
<< ادامه مقاله در ادامه مطلب >>

خالکوبی روی دست او چشم Horus یا چشم Ra (خدای خورشید) است. این علامت از نماد های معروف فراماسون هاست (برای آشنایی با فراماسون ها اینجا کلیک کنید).


خود او در مصاحبه هایش گفته که یک یهودی همجنس باز است. در American music awards او هنگام اجرای آهنگی بوسه ای بر لبان یکی از گیتاریستان مرد خود زد که بسیار جنجال آفرین شد.

اما آدام لمبرت کی و چه زمانی برای بت شدن انتخاب شد و روی او سرمایه گذاری انجام گرفت؟
او دوران ابتدایی را در مدرسه ی دیر کاریون گذراند و در همان جا بود که در مسابقه ی ایربند که قصد داشت مایکل جکسون آینده را انتخاب کند برنده شد. از آن پس بود که او در دبیرستان MCHS به تمرین در گروه های موسیقی و تئاتر پرداخت.
قضیه ی آمریکن آیدل به همین جا ختم نمی شود. مورد بعدی این مسابقه داور سری جدید آن استیون تایلر (Stephen Victor Tallarico) است.

مساله ای که در مورد او به چشم می خورد لوگوی شخصی اوست. که او را همجا با این لوگو می شناسند.

اما استیون تیلور کیست؟
او خواننده و ترانه سراست. استیون در نوجوانی به دلیل مصرف مواد مخدر از دبیرستان روزولت اخراج می شود. او در گروه راک اروسمیث حضور دارد. رسانه ها به او و یکی دیگر از اعضای این گروه به اسم جوپری به علت اعتیادشان به الکل و مواد مخدر لقب دوقلوهای سمی داده اند. او به خاطر اعتیاد بالای خود چند بار در کنسرت هایش ازحال رفته! گفته می شود او به تازگی اعتیاد خود را ترک کرده.
حال به نظر شما آمریکن آیدل یک برنامه ی معمولیست که توسط مردم! سوپراستارهای جدید معرفی میکند؟
تاریخ ارسال: سه‌شنبه 17 اسفند‌ماه سال 1389 ساعت 10:11 ق.ظ | نویسنده: یه نفر | چاپ مطلب 12 نظر